2015
2017
2018
2019

Kutse huvihariduskonverentsile

15.-16. veebruaril 2016. aastal toimub Kuressaares II huvihariduskonverents „Mis tuuled puhuvad?“ Konverentsil käsitletakse mitmeid aktuaalseid teemasid, väljakutseid ja häid praktikaid. Konverentsi eesmärgiks on kokku tuua vastava valdkonna inimesed nii kogemuste jagamiseks kui ühisosa leidmiseks ning jätkata aktiivset dialoogi muudatuste vajalikkusest huvihariduses.

Konverents alapealkirjaga „Tuulte keerises“ annab ülevaate huvihariduse rahastamismudelist, toob esile säravad ringijuhendajad ja avab lapsevanema vaatenurga. Lisaks kuuleme kohalike omavalitsuste häid näiteid ning kogemusi.

Konverents toimub kahel päeval (vt ajakava) ning lisaks ettekannetele saab osaleda ka töötubades.

Osalema oodatakse huvikoolide pidajaid, sh kohalike omavalitsuste esindajaid, huvikoolide juhte, huviharidusjuhte ja -ametnikke, koolide huvijuhte, noorsootöötajaid ja kõiki teisi huvilisi.

Huvihariduskonverentsi korraldajateks on Kuressaare Linnavalitsus koostöös Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspiraga.

Konverentsi täpsustatud programmi ja registreerumisvormi leiate huvihariduse kodulehelt: haridus.kuressaare.ee/huvihariduskonverents

Registreeruda palume hiljemalt 01.02.2016.

Osalustasu: 65 eurot. Hind sisaldab programmi, töötubasid, toitlustust ja kohvipause. Lisandub majutus (hinnad leiab huvihariduse kodulehelt). Samast asutusest osalejaile: 1. osaleja 65 eurot ja iga järgnev 45 eurot. Ühe päeva tasu 45 eurot.

Registreerunutele saadame osavõtu kinnituseks arve, mille palume tasuda hiljemalt 8. veebruariks Kuressaare Linnavalitsuse arveldusarvele EE851010602007390004 SEB’is või EE692200221057340165 Swedbank’is.

Osavõtust loobumisest palume teatada kirjalikult aadressil: helen.vainula@kuressaare.ee Loobumise korral tagastatakse osavõtutasu täies ulatuses. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumisest on teatatud pärast 08.02.2016. Broneeritud majutuse annulleerimine toimub vastavalt valitud hotelli tingimustele.

Konverents toimub Kuressaare linnateatris. Kohale jõudmise- ja praamiinfo on leitav huvihariduse kodelehelt või http://tuulelaevad.ee

Täiendavaid küsimusi ja ettepanekuid saab esitada e-posti aadressil: helen.vainula@kuressaare.ee

Kohtumiseni konverentsil!

Tiia Leppik
Kuressaare abilinnapea