2016
2017
2018
2019

Fotod

Konverentsi pildigaleriid saab vaadata Kuressaare linnavalitsuse kodulehel.

Kutse huvihariduskonverentsile

19.-20. veebruaril 2015. aastal toimub Kuressaares huvihariduskonverents, kus käsitletakse mitmeid aktuaalseid probleeme, väljakutseid ja ka ootusi huvihariduse teemadel. Konverentsi eesmärgiks on kokku viia vastava valdkonna inimesed ühiste mõtete ja kogemuste jagamiseks ning alustada aktiivset dialoogi huvihariduse tuleviku üle Eestis.

Konverents annab hea ülevaate, millised probleemid ootavad Eesti huvihariduse valdkonnas lahendamist ja mida arvavad sellest protsessi erinevad osapooled, millised on Haridus- ja Teadusministeeriumi plaanid.

Konverents toimub kahel päeval ning lisaks ettekannetele saab osaleda ja kaasa rääkida töötubades. Konverentsi ajakava ja muu olulise infoga saab tutvuda konverentsi kodulehel.

Osalema oodatakse huvikoolide juhte, kohalike omavalitsuste esindajaid, ametnikke, huvikoolide pidajaid ning kõiki teisi huviharidusega seotud isikuid.

Huvihariduskonverentsi korraldajateks on Kuressaare Linnavalitsus koostöös Kuressaare Gümnaasiumi huvikooliga Inspira.

Konverentsi täpsustatud programmi ja registreerumisvormi leiate huvihariduse kodulehelt. Registreerida palume hiljemalt 6. veebruar 2015.

Osalustasu. Samast asutusest osalejaile: 1. osaleja 65 eurot ja iga järgnev 45 eurot + majutus; 1päeva tasu 45 eurot (majutuse hinnad leiate huvihariduse kodulehelt). Hind sisaldab programmi ja toitlustust (2 lõunat, 1 õhtusöök ja kohvipausid). Registreerunutele saadame osavõtukinnituse ja arve, mille palume tasuda 15. veebruariks 2015.

Osavõtust loobumisest palume teatada kirjalikult aadressil helen.vainula@kuressaare.ee. Loobumise korral tagastatakse osavõtutasu täies ulatuses. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumisest on teatatud pärast 6. veebruar 2015. Broneeritud majutuse annulleerimine toimub vastavalt valitud hotelli tingimustele.

Teie täiendatvatele küsimustele ja ettepanekutele vastab Helen Vainula.

Kohtumiseni konverentsil!

Tiia Leppik
Kuressaare Linnavalitsuse haridusosakonna juhtaja

Inge Jalakas
Kuressaare Gümnaasiumu huvikooli Inspira juhataja